ANUNT 6 DECEMBRIE 2022 - Reactualizare PUG și regulament local de urbanism Comuna Tisău

UAT COMUNA TISĂU titular al planului PUZ – Reactualizare PUG și regulament local de urbanism Comuna Tisău” cu amplasamentul în comuna Tisău, județul Buzău, anunță publicul interest asupra depunerii primei versiuni a planului la A.P.M. Buzău în vederea obținerii avizului de mediu. Informațiile privind variant de plan înaintată pot fi consultate la sediul A.P.M. Buzău, str. Sf. Sava de la Buzău, nr. 3, și la sediul titularului din sat Izvoru, strada Principală, nr. 6, comuna Tisău, județul Buzău, în zilele lucrătoare, de luni până vineri, între orele 08:00 – 14:00. Observațiile publicului se primesc zilnic, în scris, la sediul A.P.M. Buzău, în termen de 15 zile calendaristice de la data apariției ultimului anunt.

DOCUMENTUL AICI