ANUNT CONSULTARE PUBLICA la proiectul de hotarare privind stabilirea impozitelor si taxelor locale, precum si taxelor speciale pentru anul fiscal 2021

ANUNT CONSULTARE PUBLICA

Comuna Tisau, judetul Buzau - initiaza in data de 30.10.2019 procedura de consultare publica, in conformitate cu Legea nr.52/2003 privind transparenta decizionala in administrapa publica, privind stabilirea impozitelor si taxelor locale, precum si taxelor speciale pentru anul fiscal 2020.

PROIECT DE HOTARARE
RAPORT DE APROBARE
RAPORT DE SPECIALITATE
Propunerile , sugestiile si opiniile persoanelor interesate, cu privire la acest proiect vor fi depuse pana la data de 18 decembrie 2020 la secretarul general al comunei Tisau, judetul Buzau sau la adresa de mail:Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

DOCUMENTUL AICI